Cashback boonused

Kasiinoboonused.com

Kasiinod pakuvad sageli oma pikaaegsetele klientidele lojaalsuse eest, kui ka uute keskkonda kutsumiseks erinevaid boonuseid, mis pakuvad erinevaid hüvesid nagu tasuta keerutusi, boonusraha, cashback-boonust ja muud. On teada, et mida rohkem mängija saab kasutada raha, seda suurem on tema võiduvõimalus ja selle võrra aktiivsem on ka mängukeskkond.

Kui internetikasiinos mängija kaotab, on hea kasiinolt saada võimalust rahatagastuseks ehk cashback boonuseks. Selline pakkumine aitab vähemalt teatud protsendi ulatuses (tavaliselt kuni 20%, vahel ka kuni pool summast) kaotusest tagasi teenida ning paljud mängijad kasutavad seda boonust kui tasuta edasimängimise võimalust antud summa piires.

Cashback boonus on üldiselt kliendisõbralik boonus, mis annab mängijale võimaluse aktiivsemalt panustada ja seeläbi ka võiduvõimalust suurendada ning kaotust veidi pehmendada.

Cashback boonuste reeglid ja tingimused

Nagu ka teiste sarnaste boonustega, kaasnevad ka rahatagastusega omad tingimused – olgu nendeks siis kindel realiseerimisperiood, teatud maksimaalne rahasumma, kindel mäng või muu. Reeglid on üldiselt kliendisõbralikumad kui kaasnevad tingimused näiteks tasuta spinnidele, pidades silmas viimaste puhul vahel veidi keerulisemaid läbimängimistingimusi. See tähendab, et cashback on hea viis kasiino keskkonnal näidata üles austust oma klientide suhtes, pakkudes neile võimalust raha kaotuse korral mängu jätkata või ulatuslikuma kaotuse puhul siiski realiseeritavat boonusraha saada.

Personaalsed cashback ja kasiinopakkumised

Samuti erinevad sellised kasiino pakkumised vastavalt mängijale lojaalsusele – olgu klient siis ammune või täiesti uus – alati tasub küsida klienditoelt personaalseid pakkumisi. Sageli pakuvad kasiinod ka klientidele vastavalt nende VIP-tasemele erinevaid boonuseid, olgu klient siis Standard, Pronks, Hõbe, Kuld või Plaatina (nimetused erinevad mängukeskkondade järgi, on näitlik).

Samuti pakutakse rahatagastust spordipanustamises nendele, kes on panustanud mängude skooridele täpselt selliselt nagu need lõppenud on. Igal juhul on cashback rõõmustav boonus eriti juhul, kui see kompenseerib ulatuslikku kaotust. Seega suure kaotuse puhul tasub alati kompensatsiooni küsida. Klienditugi võib pakkuda tasuta keerutusi, boonusraha või muud, et leevendada kliendi pahameelt – parimad kasiinod hoiavad oma kliente ning ootavad neid alati tagasi mängukeskkonda.

Aus mäng

Sageli on keskkonnas rahatagastus regulaarne, mis tähendab, et teatud protsent keskkonda panustatud rahast kantakse iga kindla perioodi järel kliendi kontole tagasi. Siin tasub mainida, et alati tuleb keskkonda kasutades meeles pidada, et konto kasutaja ja sisse-väljamakse tegijanimed peavad omavahel ühtima, vastasel juhul makseid ei tehta. Peetakse ebaausaks kasiino suhtes, kui boonusrahade suurendamiseks registreeritakse mitu kontot või lõpetatakse mängimine koheselt pärast boonuse väljavõtmist.

Kuna kasiinod püüavad omalt poolt pakkuda mängijale ausat keskkonda ja mängu, siis eeldatakse seda ka mängijalt, seega igasuguse põhjendatud pettuse puhul kaotab mängija kogu boonusraha. Eestis litsentsi (ehk kaughasartmängu korraldamiseks väljastatud luba) omavad kasiinod pakuvad kõik juhuslikku ja ausaid võiduvõimalusi. Samuti on kõik internetikasiinod varustatud informatsiooniga, mida saab teha klient, kes soovib oma mängimist piirata ning klienditoe kontaktandmeid.

Demoraha, boonusraha ja cashback

Mängijad, kes aga üldse oma raha mängudesse panna ei soovi, saavad kasutada päris raha asemel boonus- või demoraha. Ka vaid demoraha eest on võimalik mängida – üldiselt raha võitude eest ei väljastata, kuid rõõm võitmise üle on tujutõstev. Lisaks on demoraha eest mängimine hea viis mängudega tutvumiseks.

Boonusraha on veidi sarnane demorahale, kuid boonusraha on teatud tingimustel võimalik välja võtta ehk päris rahaks realiseerida. Selliseid võimalusi pakuvad mitmed kasiinod ning just sellisel juhul tuleb suureks kasuks, kui osatakse keskkonnas hästi orienteeruda ning hüvedest reaalset tulu teenida – boonuste väljavõtmiseks tuleb seega lugeda läbi kõik tingimused.

Cashback on just selline boonus, mis lubab mängijal ka kaotuse korral boonus rahaks teha – olgu selleks vaja siis kas uuesti mängida või panustada. Selleks aga, et boonusraha või cashback´i saada, on vaja oma kontole raha kanda – konto nimi ja maksja nimed peavad omavahel ühtima. Sissemaksemeetodeid on mitmeid – läbi internetipanga, krediitkaardi, PayPal konto või Skrill ja Neteller e-rahakottide. Võimalusi on mitmeid, kuid tuleb silmas pidada, et vastavalt sissemaksevahendile toimub ka võitude väljamaksmine ja on otseselt seotud nendega ka väljamaksekiirus.